Strona główna > Mecze > Swansea gra dalej!

Swansea gra dalej!

Swansea wyeliminowała Barnsley z Pucharu Anglii.

Podopieczni Brandona Rodgersa awansowali w 3 rundzie FA Cup, pokonując na wyjeździe Barnsley 4:2. Spotkanie zaczęło się dość sensacyjne, ponieważ gospodarze w 29 minucie za sprawą Ricardo Vaz Te objęli prowadzenie, które przez brak skupienia oddali już minutę później. Trafienie zaliczył Angel Rangel.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak w ostatnim spotkaniu z Aston Villą, bardzo dobrze. W 46 minucie piłkę do siatki skierował Graham. 8 minut później było już 3:1. W 65 minucie gola kontaktowego zdobył skuteczny Vaz Te, ale nadzieje fanów zespołu grającego w Championship zgasił dobrze grający w przeciągu całego spotkania Graham. Warto odnotować debiut Sigordssona, który na murawie pojawił się na pół godziny przed ostatnim gwizdkiem.

Burnsley – Swansea 2:4 (1:1)
Vaz Te 29′, 65′ – Rangel 30′, Graham 45′, 89, Dyer 54′

Barnsley:  Steele, Hassell (WIseman, 58), McEveley, Foster, Davies, Done (Noble-Lazarus), Perkins (Gray, 58), McNulty, Addison, Vaz Te, Drinkwater

Swansea: Tremmel, Rangel, Monk, Williams, Taylor, Britton, Agustien (Allen, 63), Orlandi (Sigurdsson, 60), Routledge, Dyer (Sinclair, 77), Graham

Sędzia: Stuart Attwell

Publiczność: 7,380 (1313 Swansea)

1. Styczeń 8, 2012 o 1:46 pm

Podobnie jak Fulham, raczej bez większych problemów. 🙂 Może spotkamy się później, najlepiej w finale. 🙂